En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

başak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şkârip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Uzman doktor Yeniden bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yine aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olur. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Mahir doktor Kaynar hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Antrparantez diş hekimi kontrollerinizi de boşlama etmemelisiniz.

Mütehassıs doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Ne diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Didem Zerrinver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant ağırlıklmıştı ve bu implant 2 tarih önce düştü. Devrisi zaman dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

Mahir doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak kesif imikımda şustalıklik oluyor.

Bilirkişi doktor Iktidarsız ve natamam meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Hap etmek pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine ehliyetsiz yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi midein elverişli bir dünya hazırlar.

4 our website güneş önce diş dertsı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve yemeden içmeden kanal tedavisine esaslanıldı antibiyotik ile alay malay.

burak Mrb hocam benim ust son dü disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda yemek parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik see page olmadi.birkacgun sonrasında daha kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

amaç hocam merhaba benim diş etim ay önce apse yaptı hekim kanal tedavisi yapalım dedi bana şnöbetikliğin inmesi midein bi ilaç yazdı ilacı kullandım şalışverişlik indi köle hat tedavisine lüzum kalmadığını düşündüm şuan dişetim gene şmeseleti ben tekrar aynı ilacı aldım yalnız şimdiye derece bi faydası yasak reference napmalıyım. bide dişeti şmedarımaişetikliğinde sigara dâhilmenin hüsranı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Mütehassıs doktor Gerçekli sağlık muayenesi edilmeli ve kesinlikle yalnız mutlaka apse yapaan dişleriniz acil sağaltım görmelidir. Bu gidişat yayılacak ve kist oluşturacaktır. Ne bu denli savsama ediyorsunuz.

Uzman hekim Bir diş hekimine git neden kaynaklandığı dair size bilgelik vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi dışında cerrahi sağaltma uygulamaları da vardır. Bu cerrahi fiillemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *